Jakie usługi zapewnia pomoc drogowa – Katowice?

Każdy z nas może kiedyś stanąć oko w oko z awarią samochodu. W takich przypadkach od razu do głowy przychodzi myśl, by wezwać pomoc drogową katowice. Tylko jakie właściwie tutaj usługi są oferowane? Co jest nam w stanie zapewnić pomoc drogowa? Podpowiadamy!

Pomoc drogowa Katowice – co to za firma?

Co dokładnie oznacza dla nas pomoc drogowa katowice? Z jakiego typu firmą mamy do czynienia? To profesjonalna i doświadczona firma, która świadczy pomoc drogową wszystkim, którzy tego potrzebują. Nie ma tutaj znaczenia, czy awaria dotyczy pojazdy osobowego, czy też ciężarowego, pomoc drogowa katowice służy wsparciem wszystkim potrzebujących. W swojej firmie zatrudnia tych wykwalifikowanych pracowników, którzy mają szeroką wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu część napraw mogą świadczyć nawet na miejscu awarii. Jakby tego było mało, firma korzysta tylko z nowoczesnych pojazdów, które zapewniają transport różnego typu pojazdów.

Na jakie usługi możemy liczyć?

Warto zacząć od tego, że firma zapewnia całodobową pomoc drogową, co oznacza, że na wsparcie możemy liczyć dwadzieścia cztery godziny na dobę i to przez siedem dni w tygodniu. Oferowane wsparcie dotyczy głównie Śląska, więc na wsparcie mogą liczyć osoby, których dopadnie awaria w Siemianowicach Śląskich, Katowicach, Piekarach Śląskich, Chorzowie, czy Czeladzi. Jednak warto też wiedzieć, że firma jest otwarta na potrzeby wszystkich klientów, co oznacza, że również jest w stanie zapewnić pomocą drogową na dłuższych odcinkach. Na co dokładnie możemy liczyć?

Na pewno na bardzo szeroki zakres usług, w których zakres wchodzi na przykład usuwanie usterek na miejscu awarii. Osoba wysłana do nas jest przeszkolona do tego, by usuwać drobne awarie i zapewnić nam możliwość kontynuowania podróży. Poza tym możemy tutaj liczyć na wymianę koła, czy dostarczenie paliwa, gdy zapomnimy zatankować bądź nalejemy nieodpowiedniego paliwa. Pomoc drogowa może nam także awaryjnie otworzyć drzwi, gdy zatrzaśniemy w środku kluczyki. W przypadku poważniejszych usterek bądź udziału w kolizji pomoc drogowa może odholować samochód do najbliższego warsztatu lub wskazanego przez nas miejsca. Jeśli dana okolica jest nam zupełnie obca, możemy liczyć na wsparcie w wyborze warsztatu samochodowego. Wszystko dlatego, że firma działa na rynku już od dość dawna i zdążyła nawiązać współpracę z wieloma dobrymi warsztatami. Tym samym może nam teraz polecić jeden z nich i uchronić nas przed rozczarowaniem, jak również przed zbyt wygórowaną ceną za naprawę. Warto również wspomnieć, że firma zapewnia bezpieczne holowanie jednakowo dla pojazdów osobowych, jak i ciężarowych.