Mezoterapia igłowa Warszawa – doskonały sposób na regenerację cery po zimie

Jeżeli zastanawiasz się, który zabieg estetyczny wybrać, a jednocześnie masz cerę bardzo wrażliwą i naturalnie przesuszoną, to warto się przejrzeć cennik mezoterapii igłowej w Warszawie. Jest bardzo popularna metoda poprawy ogólnej kondycji skóry, na którą zdecydowało się już wiele kobiet. Warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy, która zapewni długotrwałe i satysfakcjonujące efekty. W tym artykule odpowiemy na pytania o to, czym charakteryzuje się ten zabieg medycyny estetycznej oraz ile kosztuje. Sprawdź sama!

Mezoterapia igłowa – co to jest?

Podobnie jak botoks w Warszawie, czy lifting twarzy, mezoterapia igłowa od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród kobiet. Jest to zabieg estetyczny wykonywany przez profesjonalnego i wykwalifikowanego pracownika. Doskonale sprawdzi się, jako sposób na zatrzymanie czasu dla swojej skóry, podobnie jak zabiegi nici liftingujących w Warszawie.

Mezoterapia intensywnie odżywia od środka, trafiając kompleksem witamin i aminokwasów prosto do skóry właściwej. Jest to rewolucyjna metoda regeneracji, która zyskała już wiele wiernych zwolenniczek na całym świecie. Z racji na brak używania skalpela, w przeciwieństwie do klasycznego liftingu twarzy, jest ona bardzo bezpieczna, jeżeli jest wykonywana w profesjonalnym salonie. 

Kobiety cenią ten zabieg medycyny estetycznej zwłaszcza za naturalne efekty poprawy ogólnego wyglądu skóry, których nie da się osiągnąć tradycyjną pielęgnacją w domowych warunkach. W niektórych przypadkach efekty są zbliżone do liftingu w Warszawie. Dzieje się tak dzięki pobudzaniu głębszych tkanek do regeneracji za pośrednictwem specjalnego, skondensowanego koktajlu podawanego przez cienkie igły w głąb skóry. Zazwyczaj jest to popularny Collagen, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz niezbędne aminokwasy. Całość trwa około 15 minut i jest oczywiście wykonywana przy znieczuleniu profesjonalnym kremem EMLA. Mezoterapia igłowa należy do mało inwazyjnych zabiegów estetycznych, tak samo jak lifting twarzy

Efekty, przeciwwskazania i cennik

Kobiety najczęściej wybierają  twarz oraz dekolt do mezoterapii, lecz ta metoda poprawy jędrności i napięcia skóry doskonale się sprawdza również na innych partiach ciała. Jest to zabieg doceniany głównie za zapobieganie starzeniu się skóry, podobnie jak w przypadku wypełniaczy zmarszczek w Warszawie, redukcję zmarszczek i blizn potrądzikowych. Polecany jest do skóry zwiotczałej i zniszczonej, wymagającej dogłębnej regeneracji.

Poprawę jakości skóry osiągnie się także w przypadku cellulitu, rozstępów i przy nadmiernej tkance tłuszczowej. Jest to dobra, bardziej naturalna alternatywa dla wypełniaczy zmarszczek na terenie Warszawy czy nici liftingujących w Warszawie. Po mezoterapii nie wymagany jest długi czas rekonwalescencji, dzięki czemu można od razu wrócić do wykonywania codziennych obowiązków. Wskazane jest jedynie unikanie światła słonecznego przez czas 4 godzin po zabiegu, a następnie stosowanie kremów z wysokim filtrem.

Do przeciwwskazań, podobnie jak w przypadku zabiegu botoksu w Warszawie, należą ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, opryszczka oraz inne infekcje skóry, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, a także skłonności do blizn i zwłóknień. W przypadku wątpliwości zalecamy kontakt z lekarzem lub bezpośrednio z wykwalifikowanym pracownikiem wykonującym zabiegi medycyny estetycznej.

Ceny mezoterapii igłowej w Warszawie koktajlem witaminowym zaczynają się już od 400zł. Zawsze warto jednak skorzystać z indywidualnych konsultacji, ponieważ ostateczna cena zawsze zależy od potrzeb i stanu klienta.  Warto rozejrzeć się za najlepszą ofertą w gabinetach medycyny estetycznej i przychodniach ortopedycznych w Warszawie.