Awaryjne otwieranie samochodów Katowice – 24 godziny na dobę!

Aston, Martin, Sports Car, Auto, Automobile, Metallic

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie albo ich kradzież lub zgubienie – to właśnie wtedy najczęściej korzystamy z usług polegających na awaryjnym otwieraniu samochodów. Są one dostępne także przez 24 godziny na dobę!

Rzadko kiedy wozimy ze sobą kluczyki zapasowe, dlatego wtedy, gdy pojawia się problem z otwarciem pojazdu, zwykle pojawia się pytanie – co zrobić?

Jeśli nie mamy dostępu do drugiego kluczyka, w takim przypadku warto rozważyć awaryjne otwieranie samochodów Katowice to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie możemy skorzystać z tego rodzaju usługi.

Teraz awaryjne otwieranie auta Katowice i okolice dostępne jest także przez 24 godziny na dobę – taką usługę oferuje między innymi firma Serwis Zamków 24.

Jeśli konieczne jest awaryjne otwieranie samochodów, po specjalistów możesz zadzwonić już teraz!

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice – nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się problem

Brak kluczyka lub też zatrzaśnięcie go w samochodzie może zdarzyć się tak naprawdę o każdej porze. Jeśli do samochodu chcemy dostać się jak najszybciej, najlepszym wyborem będzie firma, która działa 24/7, czyli będzie mogła pomóc nam 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Całodobowe awaryjne otwieranie samochodu Katowice to najlepsze rozwiązanie, gdy nie chcemy czekać!

Wystarczy zadzwonić wtedy do firmy, która oferuje awaryjne otwieranie auta, aby zlecić usługę. Telefony czynne są przez cały czas, dlatego możemy zadzwonić o dowolnej porze.

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice – jakie metody stosuje się do otwierania aut?

Awaryjne otwieranie zamków w samochodach to kilka różnych metod, które dobiera się w zależności od typu samochodu oraz od zastosowanego w nim zamka.

W starszych modelach otwieranie bazuje często na zastosowaniu haczyków, wieszaków lub drucików, którymi otwiera się pojazd od środka. Narzędzia te wsuwane są przez drzwi do pojazdu. Stosuje się wtedy także przyssawki i poduszki pneumatyczne, które pozwalają na rozszerzenie szczeliny drzwi.

Druga metoda na awaryjne otwieranie samochodów w Katowicach oraz w innych miejscowościach to wykorzystanie specjalnych narzędzi ślusarskich, które używane są bezpośrednio w zamku pojazdu. Doświadczony specjalista potrafi wtedy otworzy szybko niemalże każdy zamek. Dodatkowo, takie otwieranie samochodów Katowice najczęściej nie doprowadza do zniszczenia zamka, więc kierowca nie musi ponosić dodatkowych kosztów.

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice – ceny

Jeśli chcemy zdecydować się na awaryjne otwieranie drzwi Katowice cena tego rodzaju usługi zależna będzie od szeregu czynników. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, ważny jest typ samochodu oraz wykorzystany w nim zamek. Również na ostateczną cenę wpływa czas spędzony na otwarciu drzwi oraz indywidualna polityka cenowa firmy świadczącej takie usługi.

Najczęściej za otwieranie awaryjne aut Katowice oraz w innych miastach będziemy musieli zapłacić minimum 200 złotych. W przypadku wykonania usługi poza standardowymi godzinami pracy, na przykład w nocy, w weekendy czy w święta, firma może doliczyć dodatkową opłatę.

Przybliżoną cenę możemy otrzymać po skontaktowaniu się z firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem zamków w samochodach. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer lub też napisać wiadomość, aby otrzymać odpowiedź z orientacyjną wyceną usługi.